Comentarii

1. clash with devald

clash with devald

Acum 6 ore

Nekem volt egyszer hogy egy meccsen rugtam 22 gólt egyfolytában csak az történt,hogy nekem passzolták s rugtam be

Acum o Zi

Velem volt egy olyan hogy sulival elmentünk suli bajnokságra benti foci döntö 1-1 volt az eredmény én hátul voltam utolsó pár másodperc szögletnél kifejték az elenfél én meg középályárol ful erőből meglötem bemenet a jobb alsó sarokba ezel eldöntötem a mecset nagyon boldog voltam.

4. krisztián kun

krisztián kun

Acum o Zi

Hajdu b. istván hát ez ott van hósszabitás semilyen semilyen lekell fulyni eb ére kell menni nem is kell menni sehova itthon kell maradni maragy otthon jövöre a puskás stadionban jövöre xd

Acum o Zi

Suli foci utolsó perc kapok egy kiigratást én meg rá viszem a kapus ra és előttem büribe és gól lett

7. hao chen

hao chen

Acum o Zi

Nekem volt 2:0 volt és én lőttem 3mat 2:3 és mondtam nekik hogy Easy win mert ki csúfoltak hogy noobok vagyunk

Acum 2 Zile

En a Nyircsaholy U14- ben jatszok es utolso percek voltak. 3 perc volt a raadas. Kozeprol lepasszoltak a labdat es megindultam, beadtam a csapattarsamnak a kapu fele nem volt les, futottam ahogy csak birtam lekeszitette nekem es en berugtam. Igy nyertunk 3-2 re😌😁.

10. Bottyán-Laborcz Gyuri

Bottyán-Laborcz Gyuri

Acum 2 Zile

A meccsek 20 percesek volt.

11. Bottyán-Laborcz Gyuri

Acum 2 Zile

Én egyszer még akkor amikor még 13-14 éves voltam. Bozsik tornán első meccsen 19. perc végén,akkor 30 m szabadrugást lőttem,a háló is kiszakadt.

12. iGry__

iGry__

Acum 3 Zile

En egyszer egy futsalon rugtam az utolso 7mpben egy golt a tovabbjotasert 0-0 lanal

13. bence Rigó

bence Rigó

Acum 3 Zile

nekünk nyíregyen volt a városi stadionba meccs és nagy pályán voltunk én mint középályás csatár futottam a labdáért és a saját térfelemtől sprinteltem a ladával és olyan 25 m-eről meg küldtem a labdát és a kapus nyujtoszkodot de nem érte el és evvel a 1-0 nyertünk és nem akartam el hinni hogy egy bomba golt löttem.! élletem első bomba golja volt.!

Acum 5 Zile

90.percben egy fejes gól

Acum 5 Zile

Nekem olyan volt hogy 2:2 volt azt mondták hogy én rúgjam el a szabadot és olyat lőttem hogy a felső meg az oldalsó össze forrásánál ment meg kapufásat

Acum 6 Zile

Nekem olyan volt,hogy a télapó kupán a döntőben 1:1 volt az állás és becseréltek szöglet és be raktam a fölsőléc alá.

21. Bence Hajas

Bence Hajas

Acum 6 Zile

Én védö vagyok és a nekünk egy fél idö az 35 perces és én a 69 perc ben lötem egy gol kipatanobol

22. Márkó Császár

Márkó Császár

Acum 6 Zile

Nekem egyszer olyan sors döntő golom volt hogy Egerben volt egy torna egy 3 napos torna és ott a csoport körbe játszottunk a Románokal és 1-0 ra áltak és egy szabadrugásunk volt a vege fele é én me felvartam a pipába és így jutottunk tovább a első ként a csoport körben😁🤪⚽️❤️

Acum 7 Zile

Nekem az volt hogy utolsó támadás és megindítottak vittem a labdát és el lőttem és lecsúszott és úgy ment be.

27. Gyergyói Bence

Gyergyói Bence

Acum 7 Zile

Hát 70 perces meccsen 70dik percben rúgtam haat azt nem fogom soha elfelejteni🙏❤

Acum 8 Zile

Hiányoltam a videóból a 2018 as Ger vs Sve T. Kroos szabadrúgást (90+5)

Acum 8 Zile

Én azt nem értem, miért mindenhol szoboszlait istenítik? Szerintem Nego nagyobb hös volt

32. Bence Gudor

Bence Gudor

Acum 8 Zile

Amikor a 86-ik percben ránéztem a meccsre láttam hogy 201xes szorzó van a magyarokon megmondtam haveromnak hogy egy 20assal rakja meg mert 4 milliót nyerhet. Kb egy perccel később már döntetlen volt a többit meg itt fent láthattuk.

33. Tamás Novák

Tamás Novák

Acum 9 Zile

Községi foci torna volt télen teremben, és a döntőben találkoztunk a városi győztessel. Azt mondta a torna tanár, hogy kb. 10 éve folyamatosan ők nyernek, erre én odaszóltam neki, hogy most mi fogunk nyerni. Rám nézett és egy kicsit elnevette magát, pedig én komolyan gondoltam. Az első félidő vége felé a kapus vonal kívülről csak egy hirtelen mozdulattal megküldtem a labdát senki sem számított rá, és bement. 1 - 0 nekünk, félidő. A második félidő szoros volt, én ki is lettem állítva 2percre egy lökés miatt, mert az ellenfél védője egy kicsit beképzelt volt, és szerettem az ilyenekkel megtaníttatni, hogy hol a helyük. Kb. 5perc volt a végéből ( szerintem 20 - 25 perc volt 1 félidő) , labdát szereztem szöglet után, átfuttam a félpályán 3védőt lerázva ( nemtudtak utolérni ) átpasszoltam a csapattársamnak így kijátszva a kapust, aki kijött így 2 - 0-ra győztünk. A torna tanár a meccs után nagyon örült, és az igazgató is, amikor visszaértünk a faluba, és kb. 10 év után ebben az évben a mi iskolánkban lesz kint a községi kupa. 2 hónappal később Szent Száva ünnep volt ( Vajdasági vagyok, Száva az iskolák védőszentje ), és így újabb foci torna lett szervezve. A 2. körben készakarva besorolták velünk a múltkori ellenfelünket, de mondtam a többieknek, hogy ne aggódjonak, visszaakarnak vágni, de lemossuk őket megint. :) Az első gól ismét az enyém volt, utána még rúgtunk 3at ( ha jól emlékszem ), és nyertünk 4 - 0-ra ellenük. A döntőt megnyertük 1 - 0-ra, így ismét mi lettünk a Bajnokok. Ez már 6 éve történt meg velem, de ha visszagondolok mindig elfog egy meleg, boldog, kellemes érzés. Jó volt azon az első meccsen hősnek lenni, és, hogy megmutattam minden csapattársamnak, hogy nagy akarattal, és hittel ellehet érni a lehetetlent is, és így a 2. meccsen, amit visszavágóként fogtak fel ők már a többi csapattársam is úgy ment ki a pályára, ahogy én az elsőn, így könnyű dolgunk volt. Örülök, hogy megoszthattam veletek szerény kis történetem, remélem tartod a szavad, és elolvasod ahogy a videóban is említetted. 😊

34. Aron vogi

Aron vogi

Acum 9 Zile

En ezt egy úgy nevezett"titanium ligan" rúgtam. éppen 2-2 volt az állás és már láttam hogy keresi a sípot a spori. Elgancsoltak, kb. 17meterrol rúghatnak a szabadot.es kinéztem a bal sarkot.a bíró sipolt és oda ment ahová elterveztem.nagyon felemelő érzés volt amikor mindenki rám borult. Na ez lenne az én kis tortenetem. Remélem olvasni fogod Rekal😁😁😁

35. Ernő Pandák

Ernő Pandák

Acum 9 Zile

Nekem az egy teremfoci bajnokságban az utolsó másodpercben löttem elsőhelyre csapatot de mielött elrugtam nemtudtam mi a tét😅.

36. Balazs Vereb

Balazs Vereb

Acum 9 Zile

Velem az volt u12 Ben hogy mi akkor még ugye hatvan per van és 1-1 volt bajnoki meccsen és én a 58 - dik percben át vattük a vezetést a gólommal

37. Máté Herka

Máté Herka

Acum 9 Zile

Én még álltalánosba fociztam egy csapatban komolyabb szinten. Kapus voltam és egy országos tornán vettünk részt Gyönygyösön. Az utolsó mindent eldöntő mérkőzést lefújták egy vihar miatt, de mivel ugyan úgy álltunk egy csapattal, ezért 11-es párbajban kelett eldönteni, hogy ki lesz az első. Eső közben bonyolították le az egészet. Egész jól álltunk, majd egyszer szólnak nekem, hogyha ezt megfogom, megnyertük. Szerencsémre sikerült megfogni és megnyertük a bajnokságot. Hatalmas élmény volt hogy győzelemre vihettem a csapatomat.

38. LanZa Channel

LanZa Channel

Acum 9 Zile

Egyszer csapattarsám 90. percben ollózott egy gólt a 16-oson kívülről amivel megnyertük a meccset az egyik legerősebb csapat ellen (NB 2-ben volt)

39. Pajesz

Pajesz

Acum 9 Zile

Tavalyi szezonban 5-4 volt nekünk az állás amikor a 89. percben jobbról adtam egy indítást a bal oldalra, a csapattársam végigvitte ott a labdát én életem sprintjét levágtam a jobb oldalt majd a beadott labdát a hosszún bekotortam ezzel beállítva a 6-4-es végerdményt.

40. smoky Go

smoky Go

Acum 9 Zile

Nb3 edzőmeccsen beálltam csereként a 70.-be aztán az utolsó percbe visszakészítettek egy labdát lövésre a körívre, átvétel után kilőttem a bal felsőt és utána kezdőrúgás után 1-2p múlva le is fújták. Azzal a góllal lett 3-2 ide. Lehettem kb 18 éves, az egyik legszebb emlékem ⚽️😊

41. Hajós DSE Erzsébeti

Hajós DSE Erzsébeti

Acum 9 Zile

Mi az Újpest ellen játszottunk és 2-0 aztán 2-1 és 1 perc van hátra és berúgtam a ficakba (gól, gól) ,így lett 2-2!

42. oliver voros

oliver voros

Acum 10 Zile

Én az utcso percben blokoltam ki kétszer

43. Tamàs Horvàth

Tamàs Horvàth

Nekem a legjobb elmenyem u15 be nb2 be jatszottunk ujpest ellen es 2:1 volt bealltam a 86.percbe 88.ba kaptam egy lasztit es ugy lett 2:2 igaz nem 3 pont de nekem ngy elmeny volt 😁

44. L Józsi

L Józsi

Én védő vagyok és egyszer volt olyan hogy a meccs vége felé lőtt volna az ellenfél de én rácsusztam

45. Ferenc Kristin

Ferenc Kristin

Szoboszlai Dominik skilleiről góljairól csinálsz videót?

46. Bia

Bia

Én a Barca-Psg 6-1 et betettem volna :).

47. Nagy Benedek

Nagy Benedek

Én egy sulis osztályok közötti focikupán az elődöntő utolsó percében belőttem a győztes gólt. Utána olyan sokkos állapotba kerültem, hogy kb. 10 percig egyhelyben ültem a focipálya szélén.

abumperjuelz

Nekem az volt, hogy szögletnél be adta az egyik haverom ilyen ,,minibajnokságon" a labdát és teljesen véletlenül a hátamra pattant, utána a kapus kiütötte, onnan vissza a hátamra és gól XD

Dániel Sarlós

(a meccs 15. percében eltört a sípcsontja a csapattársamnak és megbeszéltük hogy bármi lesz mi azt a meccset megnyerjük neki ) én 2 meccsel ezelőtt oda álltam a szabadrúgáshoz a 88- . percben és szerencsére sikerült eltüntetni a pókot a kapuból :D

55. András Molnár

András Molnár

Nekem suliba sikerült 2 perc alatt 2 gólt rúgni és ezzel megnyertuk a meccset

56. Bálint Oláh

Bálint Oláh

Én kézilabdázok, viszont ha az utolsó percben 25-25nél egy időntúli hétméteressel eldöntheted a meccset, ugyan olyan mint a fociban egy utolsó perces gól! 🇭🇺

57. Monika Platt

Monika Platt

Én löttem a utsó percbe egy szabadrugás golt

58. balázs zöldi

balázs zöldi

Én vízilabdáztan, döntetlennél emberelőnyben támadtunk volt még 10mp a meccsből én 5méterről kapufát lövök az ellenfél lefordul rólam és ezzel megnyerték a meccsett.

59. DONALD kacsa

DONALD kacsa

Én egyszer az utolsó 4-percben 2 gólt rugtam😀😀

60. Bartek H

Bartek H

Węgry nasi bracia ❤️❤️❤️❤️🇭🇺🇵🇱 Brawo widzimy się na Euro!

• Rekál

Rekál

🙏🏻🔥

61. ANDRÁS FAZEKAS

ANDRÁS FAZEKAS

Hajrá Magyarország jövünk EB 🔥🔥 4:49 az nem is Mings nem szólok bele de na! Szép napot papi!

62. Bence Krizak

Bence Krizak

Nekem meccsen az utólsó 30 másgpercre beküldótt az edző és gólt rúgtam 😃

63. Milán Farkas

Milán Farkas

Én egyszer rúgtam utso perces gólt a 80. Perc körül begorcsolt a lábam kérdezték e hogy folytatni akarom vagy csere mondtam hogy folytatom és ha max nm bíróm lejovok és ilyen 89 percben volt 1 olyan szituáció hogy feljott a kapus fejelni Szogletnel igen fel is Jött de mi azt sikeresen kivedekeztuk és lekontraztuk őket és ott maradt hátul 1 védő hogy ha kontra van tudjon védekezni oké 40 méterről a kaputól persze üres kaputól eltoltam a védő mellett és rarugtam a kapura és így nyertünk 2-1 re tudom nem nagy szám de nkm ez volt ami így életembe megmaradt 17 év alatt

64. Dániel Marinka

Dániel Marinka

Nalunk egy 3 hete majdhogynem igyan ez volt Kaptunk egy golt a 14.percben es egesz meccset utanna uraltuk, en az 55.percben altam be majd a 85.ben fejeltem egy golt es a 91.ben egy vedelmi hibabol (bar kellett az akaratom is) rugtam megeggyet (Ezzel lett a bajnoksagban 11/11 a csapat) Legkiralyabb erzes mikor te (ugymond) mented meg a csapatot

65. Petihol

Petihol

Én tesin fejeltem egy utolsó perces gólt úgy hogy szögletből beadták és a bal és a felső péchez is odaért így 5-4 lett az állás

66. Attila bérces

Attila bérces

Nekem volt egy ugyanojan mint Szoboszlainak csak kis pályán.

67. Balasi Levente

Balasi Levente

Kirázott a hideg mikor berúgta. Nekem most az elöző meccsemen 90. Percben rúgtam egy gólt és azzal nyertünk

68. Ádám Bandzsók

Ádám Bandzsók

velem olyan történt hogy 119.percben futottam kapu felé ra pöccintettem egyet és milett ? -KAPUFA...bammeg..érted ?!?!

69. Rickey

Rickey

Acum 11 Zile

Velem volt ilyen, Ez még Bozsik volt és 2.perc volt hátra és gondoltam egyet és megbikáztam,és a jó csavart labdának hála be rugtam és, az egész csapat engem ünnepelt,nagyon megtisztelő volt,még az ellenfél csapatából is jöttek velem kezet fogni.

70. Dániel Almási

Dániel Almási

Még U14ben 😂 70 perces meccsek voltak 60. percben bealltam cserekent es 0-1rol 2-1re megforditottam a meccset

71. Vanii-17

Vanii-17

U15-ben az utolsó percben lesprinteltem a fél pályát és... belerúgtam a kapusba a labdát. :( Ha beadom azt a helyzetet akkor is csak 1-2 lett volna de mégis azért bánt. :( Ui: amikor Dominik berúgta a 2. gólt bátyám az asztalt verte, én meg ordibáltam. xdd már annyiszor láttam ezt a gólt, még is még mindig ráz a hideg ha látom.

72. Droopyツ

Droopyツ

Kollégiumok közötti bajnokság a szitu Utolsó játéknap. Kispályás foci. Kapusként játszottam. Ezen a meccsen múlt, hogy odaérünk e a második helyre vagy sem. Ha nem, akkor nem is dobogó. Nyerni kellett volna mindenképpen. Annyira szoros volt a meccs, hogy az utolsó pillanatban még 0-0 volt. Kaptunk az utolsó pillanatban egy szabadrúgást kb 9-10 méterre a kaputól. Tetszik a tudni, szeretek szabadrúgásokat lőni, és jól is ment, és ezt a többiek is tudták. Szóval odaálltam. Az érzés, mikor ott álltam, leírhatatlan. Mindenki rám figyel, én meg a kapusra és a labdára. Láttam, hogy a kapus nem állt nagyon a hosszún, a rövidre meg nem állította rá pontosan a sorfalat. Így vaciláltam, hogy mi legyen. Végül a rövidet választottam, de küllővel. Gyakorlatilag láttam a labdát lassan szállni, úgy belassult minden. Bement a bogyó a hálóba, aztán mindenki örjöngött, meg odafutott hozzám, hogy pacsizzunk, gratuláljunk, miegymás. Felemelő, de leginkább elmondhatatlan érzés, ami ott leforgott bennem. Brutális.

73. Bányász Attila

Bányász Attila

Nekem is volt 1 ilyen gólom alapból belsővédőt játszom az edző meg felküldött az utolsó 5 percben középcsatárnak és a 89.percben a másik támadó labdát szerzett begurította nekem a labdát én meg 17-18 méterről előttem a hosszúfelsőt igaz 4-1-re kikaptunk de nagyszerű élmény volt! :)

74. Szabolcs Tilly

Szabolcs Tilly

Nekem volt egy ilyesmi gólom a 92. Percben telibe rugott az ellenfél és bapattant ezzel nyertünk nagyon jó érzés volt

75. Bence Nagy

Bence Nagy

Sulibol elmentünk egy másik suliba focizni aztán nagyon szoros volt a meccs és sikerült a jobb felső ficakba belőnöm a golt és igy nyert a csapat

76. Marcell Lavaj

Marcell Lavaj

Megye 2, ifi, utolsó perc, 2-1-re vezettünk, de nagyon szoros volt a meccs, és végén mi támadtunk, és kiharcoltunk egy szögletet. Én, mint szélső védő, elindultam hátrafelé, majd a felnőtt csapat edzője kiabált, hogy maradjak fent, úgyhogy odaballagtam a 16-os vonalára. A szöglet után elém pattant a labda és lőttem. Két emberen pattant meg, meg a kapus is beleért, de bement valahogy, én mehetett a tombolás.

77. Nagy Evelin

Nagy Evelin

imaaaadlaaaaak

78. Hahaa Hahaa

Hahaa Hahaa

Nekem volt hasonló pillanatom azon a meccsen szerencsére 2x is betaláltam, 1-1 volt az állás és ezen a meccsen múlott a bajnoki cím! (megye2) 93 percben jött egy beadás sajnos pontatlan volt és háát valami olozó félle mozdulattal 17 méterről sikerült megmenteni a csapatom! A meccs végén elsirtam magam!

79. VALAKI 00

VALAKI 00

Nekem volt,1-1volt egész meccsen, a döntőbe voltunk,és a 96percbe lőttem Mezőkövesd ellen a gólt és azzal nyert a csapatom,amit a gyengébbik lábammal lőttem el

80. Tomo P games

Tomo P games

Én egyszer suliba úgy löttem szabadrúgás pipá,hogy 1 perc volt a szünetbő

81. koni powa

koni powa

Én ma a suliban 1v1 szituban a kapus ellen eltaláltam a lábát és felpattant és üres kapura a bal vállammal bepöccintettem a kapuba

82. neve nincs

neve nincs

Vezettünk 4-0-ra ez első 38p-ben majd elkezdtuk osszezuhanni és 52p alatt kaptunk 5-ot. A 90. Rúgták az 5. - et majd a 92.ben fejeltem a mi 5.-unket amivel döntetlen lett a meccs

83. patrik. 917

patrik. 917

Üdv rekal papi örülök neki hogy vannak megint ilyen vidik!! ⚽

84. Donát Szántó

Donát Szántó

Nekem egyszer volt egy nagy rangadónk és ott az első helyért küzdöttünk 1:1 volt és a 88-dik perc körül berugtam! Nagyon jó érzés volt!!

85. Matyi Kovacs

Matyi Kovacs

Velem is történt ilyen. A sulinak volt egy csapatja, ahol ilyen 16-17évesek voltak. Ez tavaly történt, amikor 13voltam. Én voltam a csapatban a legkisebb, még most se tudom miért tettek bele a csapatba :). Én mindig csere voltam, szinte sose játszottam, de az egyik legfontosabb meccsünkön 2-2 nél becserélt engem az edző bá a az 58-ik percben (csak 60perces meccsek voltak). Miest felállás, meglőttem életem első gólját a csapatban. Megnyertük a meccset, a csapattársaim felemeltek és ordibálták hogy: MATYI A LEGJOOOOBBB!!! Olyan büszke voltam magamra..

86. Ármin vok

Ármin vok

Velem olyan volt (U11ben) h átvezettem az egész pályán a labdát (középső védő vagyok) és a léc meg a kapus keze között valami csoda folytán besikerült rúgnom a kapuba a labdát és így 2-2 lett a végeredmény

87. Zsombor Flórea

Zsombor Flórea

Én az újpest fc-ben játszom és az ute ellen az utolsó percben rugtam győztes gólt

88. Zsombor Gaming

Zsombor Gaming

Hat szia papi en nem focizok de azert leírom a történetemet. Én egy kézilabdamérkőzésen lőttem győztes gólt. Utolsó 3 másodpercben kaptunk egy szabaddobást és arra pont volt időm h felugorjak és beverjem a győztes gólt. Valami elképesztő érzés volt nekem. Köszönöm szépen ha végigolvastad.😃

89. Beginner Osu

Beginner Osu

3:36 keresd a hibat xDDDD

90. Benedek Takács

Benedek Takács

En alapból egy kapus vagyok u15ben. lényeg, hogy a nagy rivális ellen beáltam csatár a mert hát miért ne, hadd védjen a 2. Számú kapus is. 77. Percben(akkor még 80 percet játszottunk mert ez az előző szezonban volt) megfogtam indítás kaptam és olyan tipik rektelősen át emeltem a kapust. Ezzel lett 16-0💩

91. NEXUS :'D *_*

NEXUS :'D *_*

Nekem volt utolsó perces gólom.Le sodortak a földre azt éppen csak hozzá tudtam érni a labdához csőrel fél pályáról és be ment a jobb alsóba

92. Tamás Gerencsér

Tamás Gerencsér

Őszintén szólva én még ennyire értelmetlen, nulla energiát igénylő, összeszedetlen videót nem láttam😅 Véletlenül bukkantam rá, de csak 9 percet elvett az életembőlxd Mi itt a koncepció? Megnézel egy random videót last minute-os gólokról? Vagy te rakod össze? ( az meg gazabb mert ha te rakod össze legalabb arra vehetnéd a fáradtságot, hogy megnézd melyik meccsről van szó és kicsit képben lennél a dolgokkal) Ennél még az is jobb lenne, ha ezekből a gólokból csinálnál egy válogatás videót, egy zenét csapsz rá háttérnek és akkor legalabb nem kell hallgatni a semmitmondásodat. Ez sajnos a nullánál is kevesebb így. De ezzel szerintem te is tisztában vagy

• Rekál

Rekál

@Tamás Gerencsér elbeszélünk totàl egymás mellett... nem ugyanazon a kommunikacios csatornan vagyunk koma. nem is ertem miert eroltetem, total folosleges. Sajnalom. :/ mindegy azert koszi hogy beneztel.

• Tamás Gerencsér

@Rekál na ez az utolso valasz eskuxdd tehat ugy gondolod hogy egy videonal, aminek az a cime, hogy "epikus utolso perces golok" az emberek a te hozzafuzeseidre kivancsiak?😅 NEMxd epikus utolso perces golokat akarnak latni. Tudod mikor lennek kivancsiak arra hogy mit mondasz vagyis nem mondasz a golok melle? Ha az lenne a cime, hogy "epikus utolso perces golokra reagalok". De tegyuk fel hogy megis valami furcsa perverzio okan megis rad kivancsiak. Te nem vagy megoszto, nem fognak azert nezni mert utalnak😅 szabyest mas tema de nalad sokkal inkabb realis amit mondtam...nezik=szeretik es forditva. Nem kotekedes, inkabb csak kiszurtam par dolgot ami nekem igenytelenne teszi a videot. Es vegul nem magyar mentalitasxd ezt igy ertem hogy jo ramondani mindenre de ugyanigy elmondanam ha valamit ennyire kiemelkedoen jonak, kreativnak tartanek. Azt meg tisztazzuk, hogy te vagy a tartalomkeszito, en a tartalom fogyaszto. Te keszitesz egy videot, en megnezem es lehetosegem van kommentelni akar negativan is. Miert kene azzal bizonyitanom az igazamat, hogy en is csinalok egy ilyen videot?xd En azt gondolom hogy ez nem kerdes😅 lehet ezt jobban csinalni, biztosan lehetxd baszki en tenyleg azt gondoltam hogy azert te is latod hogy ez igy igenytelen de mar kezdem azt hinni hogy tenyleg elhiszed hogy joxd

• Rekál

Rekál

Az hogy szeretik nem azt jelenti hogy sok nezetseg van rajta bocs. :) egy szabyesten van 200k video megtek, de 80% nem azert nezi mert szereti , kicsit el vagy tevedve :D . 2-3 sorozatom megy meg a csatornan. Az egyiken 15-20 ezer megtek van konstans. De csinalom mert szeretik, es azzal 3 oraval tobb munka van, de az meg olyan :D. Persze ezen tobb megtek van es? xdd ez ilyen mufaj ezt tobben szeretik. Ha ennyire erdekelne a nezettseg ahogy allitod, akkor minden nap reakcio videot csinalnek. Szamonra igy hiteles egy reakcio video, hogy nem nezem meg elore, az meg hirtelen a 10 mps videobol nem ismerek fel vkit, kotekedes reszedrol... :) tipik magyar mentalitas. Lehet jobban is csinalni? Okes, akkor csinalj egy csatornat, es mutasd meg. En igy csinalom a videokat ennyi. Tetszik tetszik nem nem. Joejt.

@Rekál Látod ez így van. Nem ismerlek, nyilván nem ismerek minden videóst akinek megnéztem valaha a tartalmát/tartalmait. Dehát azt elmondtad ebben a videóban, hogy nem sok meccset nézel, az meg hogy Smeichel-t keverted Kahn-nal és meg pár faszság sajnos azt engedi kovetkeztetni, hogy keves a háttérismeret. Ne mondd, hogy nem fogsz magyarázkodni, hisz bevallottad, hogy szeretik az emberek, tehat jo nézettséget hoz és ezért készíted. Amugy egy reakciovideó meg nem attól reakcióvideó, hogy éppen akkor nézed meg és csak azt mondod amit éppen felböfögsz😅 mondjuk egy film reakció sem úgy néz ki, hogy nézzük a filmet és a sarokban egy ember pofazik közben mindenfélétxdd érzem nyilván a kettő között a különbséget de azért mégis valahol hasonlóak. De valljuk be ez a módszer is beválik és nézik szóval minek fordíts rá időt?😅😄 igazad van, neked is szép napot bár mar inkabb jo ejt

• Rekál

Rekál

Latszik nem ismersz, nem is fogok magyarazkodni miert keszul. Az emberek szeretik. Ez egy ilyen mufaj, ha elore meg lenne irva, nem lenne reakcio. Szep napot.

93. Dominik Balázs

Dominik Balázs

Én suliban tesiórán. 1 0volt az ellenfélnek és mondta a tanár, hogy 2 perc van, és 2 gólt rúgtam

94. Balázs Szalai

Balázs Szalai

Barca Psg 6-1 eset én bele raktam volna

95. Kitti

Kitti

Egyszer volt olyan kicsi voltam 8 vagy 9 éves 0-0 volt az álás és az utolsó pillanatban rugtam golt és a csapat társaim nagyon örültek